Polityka Prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://lazyeyeproject.com.

Właścicielem i administratorem serwisu lazyeyeproject.com jest Julia Szota-Pachowicz, 32-300 Olkusz ul. Augustiańska 5, numer identyfikacji podatkowej NIP 6372162156

W sposób szczególny szanujemy prywatność każdej osoby, która odwiedza nasze strony internetowe. Jakiekolwiek informacje zebrane na Twój temat będą użyte do wykonania usługi, którą zamówiłeś oraz do poprawy jakości naszych usług. Powyższe cele realizujemy poprzez odpowiednie wykorzystanie i ochronę informacji.

Dajemy Użytkownikom naszego serwisu możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać o sobie informacje.

W jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy też Twoje dane osobowe w celach wskazanych poniżej, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu lazyeyeproject.com, którym jest:

 • prowadzenie analiz statystycznych,
 • przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych, oraz zapewnienie rozliczalności (wykazania spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa),
 • organizacja konkursów, akcji promocyjnych, budowanie programów lojalnościowych i partnerskich.

Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych, pozwoli nam na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu:

 • zapisywania danych w plikach cookies, gromadzenia danych ze stron www i aplikacji mobilnych;
 • organizacji akcji promocyjnych i konkursów;
 • wysyłanie do Ciebie informacji w postaci newslettera.

Twoje uprawnienia w zakresie przetwarzania danych

lazyeyeproject.com gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj.

 • prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych – jeżeli Twoje dane są niepoprawne lub niekompletne lub też nie są niezbędne dla lazyeyeproject.com albo wycofasz swoją zgodę na przetwarzania;
 • prawo ograniczenia ich przetwarzania Twoich danych – na czas wyjaśnienia, korekty, wniesienia sprzeciwu – nie usuniemy Twoich danych, a jedynie ograniczymy ich przetwarzanie;
 • prawo do ich przenoszenia;
 • prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych;
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzoru w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych dla celów marketingu bezpośredniego, jeśli przetwarzanie odbywa się w związku z uzasadnionym interesem administratora.

Udostępnianie Twoich danych osobowych

Dbamy w szczególny sposób o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, dokonując należytej staranności aby Twoje dane były bezpieczne. Niemniej jednak dla Twojej wygody korzystamy z wielu nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań technicznych, które umożliwiają nam właściwą obsługę klienta. W tym część Twoich danych osobowych udostępniamy podmiotom płatniczym, podmiotom wspierającym usługi pocztowe, kurierskie, logistyczne, usługi audytowe i konsultingowe, promocje marketingowe, a także organom publicznym zajmującym się ściganiem nadużyć oraz przestępstw, oraz kontrolą skarbową.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane przez lazyeyeproject.com do czasu wycofania zgody.

Udzieloną lazyeyeproject.com zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie w tak łatwy sposób jak ją wyraziłeś, możesz również skontaktować się z lazyeyeproject.com za pośrednictwem dowolnych środków komunikacji podanych w na stronie.

Google Analytics

Serwis lazyeyeproject.com korzysta z usługi Google Analytics (mierzenie ruchu użytkownika na stronach za pomocą kodu Google Analytics).

Dzięki tej usłudze, na podstawie plików cookies Administrator może:

 • Analizować zachowania użytkowników strony internetowej;
 • Raportować źródła ruchu;
 • Mierzyć skuteczność (śledzić konwersje) prowadzonych akcji i działań marketingowych na rzecz lazyeyeproject.com
 • Tworzyć zbiorcze statystyki;

Korzystając z Serwisu użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Google dotyczących go danych w sposób, w celach i na warunkach określonych powyżej.