Amblyopia Games for kids

Amblyopia Games for Kids to zestaw interesujących i prostych minigier stosowanych w leczeniu niedowidzenia. Gra testowa dostępna jest w wersji mobilnej na Androida.

Grę stworzyliśmy z myślą o wszystkich dzieciach – tych mniejszych i większych, biorąc pod uwagę zaawansowanie gracza wynikające z wieku dziecka oraz poziomu niedowidzenia. Co wyróżnia naszą grę?

  • Dla dzieci Gry są proste i intuicyjne, dostosowane do dzieci w wieku od 3 lat. Mniejsze dzieci mogą grać dosłownie kilka minut aby się nie zniechęcić gdyż jest to naprawdę intensywny trening. Większe dzieci w zależności od ustawień mogą grać na czas.
  • Ciekawa grafika Głównymi bohaterami gier są zwierzątka, które lubi każde dziecko! Sympatyczny rak, jeż, piesek i biedronka poruszają się po prostych planszach. Głębiny morskie, plaża, las i łąka które przedstawione są w tle w neutralnych szarych barwach sprawiają, że gra jest o wiele bardziej ciekawa dla dzieci.
  • Sterowanie Gry pod względem sposobu sterowania dostosowane są dla dzieci od lat trzech. Zachęcamy też rodziców młodszych dzieci, aby założyli im okulary i grali sami pokazując dziecku co dzieje się na planszy.
Amblyopia Games for Kids
  • Personalizowane ustawienia Aby sprostać tym wyzwaniom i dostosować grę do indywidualnych potrzeb dziecka w grze dostępne są spersonalizowane ustawienia. Możesz dowolnie ustawić szybkości gry, wielkość postaci a także nasycenia barw czerwonej i niebieskiej. Znasz swoje dziecko najlepiej i sam decydujesz jakie ustawienia będą dla niego odpowiednie.
  • Okulary 3D Aby pomyślnie skorzystać z terapii wystarczą standardowe czerwono-niebieskie okulary 3D.

Pobierz grę

Życzymy miłej zabawy a przede wszystkim efektów w walce z niedowidzeniem!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Nieustannie pracujemy nad rozwojem gry i wprowadzeniem dodatkowych personalizowanych ustawień. Pobierz Amblyopia Games for Kids dostępną na Google Play i wypełnij ankietę dotyczącą gry.

Prototyp gry Amblyopia Games for kids dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Grafika Ilugra Joanna Depa